Dünden Bugüne Hatay Ülkü Ocakları Başkanları İftar Sofrasında Buluştu

Hatay Ülkü Ocakları tarafından “Geçmişten bugüne Hatay Ülkü Ocakları Başkanları İftarı” gerçekleştirildi.

Antakya merkezde gerçekleştirilen iftara geçmiş dönemlerde İl Ocak Başkanlığı, İlçe Ocak Başkanlığı ve mahalle ocak Başkanlığı yapmış teşkilat Başkanları ile halen bu görevi yürütmekte olan Teşkilat Başkanları katılım göstermiştir. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen iftara yoğun bir katılım olduğu gözlemlenmiştir.

Yapılan iftar ve edilen duaların ardından Hatay Ülkü Ocakları İl Başkanı Naci Akkaya tarafından konuklara bir teşekkür konuşması yapılmıştır. Naci Akkaya konuşmasında “Bugün Hatay’da Ülkücü Hareketin nerdeyse 40 yılı ile bir arada olmaktan gurur duyduğunu belirterek, Ülkücü hareketin geçmişiyle, bugünüyle bir bütün olması halinde nice zorlukların üstesinden gelebilecek güç ve yeteneğe sahip olduğunu dile getirmiştir. Bugün burada sergilenen birlik ve beraberliğin halka halka büyüyerek ülkemizin geçmekte olduğu bu sıkıntılı dönemde Ülkücü Hareketin dimdik ayakta olması gerektiğini belirten Naci Akkaya, konuşmasına: “Geçmiş dönemlerde Ülkü Ocakları gibi şerefli bir teşkilatın Başkanlığını yapan siz büyüklerimizin tecrübe ve tavsiyelerinin biz mevcut Ocak Başkanları için hayati önemi olduğu gibi başarı için de bu kaçınılmazdır” dedi

Daha sonra programa katılan konuklara söz hakkı verilmiş öneri ve tavsiyeleri not alınmıştır. Program esnasında söz alan konuklar bu tip toplantıların çok önemli olduğunu ve mutlaka bu toplantıların sürekli hale getirilmesi gerektiği yönünde görüş bildirmişlerdir. İftar programı yapılan sohbetler ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona ermiştir.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter