Dünden Bugüne Aydın Ülkü Ocakları Başkanları İftar Sofrasında Buluştu

Aydın Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen iftar yemeği doğrultusunda Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali Özer, yönetimi ve dünden bugüne il ocak başkanları bir araya geldi.

Aydın Ülkü Ocakları Başkanı Ali Özer konuşmasında “Teşkilatımızın ve davamızın kutlu bayrağını temsil etmiş ve etmekte olan değerli başkanlarım ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Ülkemiz ve teşkilatımız üzerinde hain emellerini gerçekleştirmek isteyenlere karşı eski-yeni mevcut yönetimlerde olan olmayan ayrım yapılmadan tek vücut bir şekilde mücadele etme noktasında ancak bu şekildeki duruşumuz ile başarılı olabiliriz. Çeşitli gelişmeler sonucu bazı gönül kırgınlıklarından ötürü kopmalar yaşanması teşkilatımızı derinden yaralamaktadır. Siyasi ve şahsi kaygıları bir kenara bırakıp canı gönülden kucaklaşmamız gereklidir. İçerisinde bulunduğumuz mübarek Ramazan Ayının vesilesi ile aramızdaki kırgınlıkları bir kenara bırakıp siz değerli ocak başkanlarımız ve tüm ülküdaşlarımızı istişare etmeye, hasbihal etmeye ve kucaklaşmaya davet ediyorum. Bütün iç ve dış mihraklara karşı bir olmalıyız, iri olmalıyız ve diri olmalıyız.

Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum sizi Yüce Yaradana emanet ediyorum. Allah Türk’ü Korusun ve Yüceltsin.” diye konuştu.

Daha sonra söz alan Eski ocak başkanları “Biz Ülkü Ocaklarımıza gönülden bağlı olan insanlarız Ülkücülüğümüz görevde olduğumuz süre içerisinde, değil bu canlar bu bedenlerde olduğu sürece devam edecektir biz var olduğumuz sürece teşkilatımızın emrinde ve hizmetindeyiz.”


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter