Dünden Bugüne Antalya Ülkü Ocakları Başkanları İftarda Buluştu

Antalya’da dünden bugüne il ve ilçe Ocak başkanları Antalya Ülkü Ocakları’nın düzenlediği iftarda buluştu.

Antalya Ülkü Ocakları’nın Atatürk Parkı Gaziantep Restaurant’ta düzenlediği iftarda il ve ilçelerde görev yapan yeni ve eski ocak başkanları bir araya geldi. Yemeğe ayrıca Taş Medreseli Ülkücüler Derneği Başkanı Hüseyin Kocabaş ve MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin de katıldı.

İftardan sonra konuşma yapan Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal, “siz değerli başkanlarım, sizler dünden bugüne Ülkücü Hareketin kutlu sancağını Antalya’da, Gazipaşa’dan Demre’ye kadar her bölgesinde dalgalandırdınız. Bir gün dahi hız kesmeden bu kutlu sancağı yüceltmek için canla başla uğraştınız. Allah hepinizden ayrı ayrı razı olsun. Bizlerde görevde olan Ocak başkanları olarak davamızı en yükseklere taşımak için mücadeleye durmadan devam edeceğiz. Ülkemizin içinde bulunduğu zor günlerde yine ülkücülere dün olduğu gibi bugünde görevler düşmektedir. Bu noktada Ülkücü Hareketin mensupları olarak birlik içinde olmalıyız. Bugün bu mübarek Ramazan ayında iftar sofrasında sağladığımız bu birliği daim olmasını sağlamalıyız. Bu yüzden hepimiz büyük görevler düşmektedir. Ülkücü Türk gençliğinin yetişmesi için hep beraber gayret göstermeliyiz. Siz değerli başkanlarımızın bizleri hiç yalnız bırakmayacağını ve davamızın yüceltilmesini hep beraber çalışacağımıza inanıyorum. Bir olmalıyız, iri olmalıyız, diri olmalıyız.” dedi.

Daha sonra Ocak başkanları ile istişarelerde bulunarak sohbet ettiler. Programdan sonra Ocak başkanları bu birliktelikten duydukları memnuniyetten ötürü yapan Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal’a teşekkür ettiler.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter