Denizli Ülkü Ocakları Türkiye Kamu-Sen’i İftar Yemeğinde Ağırladı

Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Ülgen, Kamu-Sen İl Temsilcisi Turgay Demirtaş, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Rayif Kurşunoğlu ve yardımcısı Ali Ihsan Öztürk, Türk Büro-Sen Şube Başkanı İsmail Maral ve yardımcısı Hayrettin Altıntaş, Türk Eğitim Sen Mali Sekreteri  Ali Çubukçu, Türk Eğitim Sen Mevzuat Sekreteri Emre Erdoğan, Esat Şişman ve ocaklı gençler katıldı.
İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Ülgen, “İftar yemeğimizi onurlandıran Türkiye Kamu-Sen yöneticilerine Denizli Ülkü Ocakları adına çok teşekkür ediyorum. On bir ayın sultanı diye isimlendirdiğimiz mübarek Ramazan Ayı’nın sonlarına gelmiş bulunuyoruz. Bu vesileyle başta oruç olmak üzere, bu ayda yapmış olduğumuz bütün ibadetlerimizin, hayır ve hasenatımızın Cenab-ı Hak tarafından kabul olmasını niyaz ediyorum dedi.

Kamu-Sen İl Temsilcisi Turgay Demirtaş, ülkü ocağının bizi iftar sofrasına davet etmesinden memnun olduk. İftar yemeğinin bizleri bir araya getirdiği, birlik ve beraberliğimize sebep olduğu ortadadır. İftarla olan birlikteliğimizin her alan da devam etmesi en büyük arzularımızdandır. Mübarek ramazan ayının vatan ve milletimizin bütünlüğüne vesile olması dileklerimizle her birinize tüm sendika yöneticileri adına teşekkür ederim dedi.

Yemekten sonra ocak içerisindeki mescitte akşam namazı kılındıktan sonra teras kata çıkılarak muhabbet ortamı oluşturuldu.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter