Denizli Güney, Serinhisar ve Buldan Ülkü Ocakları’ndan İftar Yemeği

Denizli’nin Güney, Serinhisar ve Buldan Ocakları iftar programları düzenledi.

Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Ülgen, Ocak İkinci Başkanı Halit Çekiç, Yavuz Kartal, Mustafa Çavdar, Berat Kurtulmuş, Uğur Altunsaray, Deniz Gökbudak, Fatih Han ve Ahmet Furkan iftarını Güney Ocak Başkanı Hakan Ertekin ve ocak mensupları ile beraber açtı. Güney Şelalesinde yapılan iftarda konuşmasını yapan Ülgen,

Güney Ülkü Ocakları’nın tertiplediği bu iftar programında, sizlerle aynı ortamı paylaşmaktan ve aynı sofrada bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.

İçinden geçtiğimiz bu kutlu ayın şu günlerinde, biriken ve tesir alanı sürekli genişleyen sorunları maalesef hepiniz görüyor ve şahit oluyorsunuz.

Dilerdim ki, buluştuğumuz iftar sofrasının etrafında umutlarımızı, heyecanlarımızı ve sevinçlerimizi paylaşalım.

Bu hayırlı  ramazan gününde bizleri nimetleriyle bir araya getiren Ulu Rabbim senin rızan ile Güney Ülkü Ocaklarını ziyarette bulunduk. Sana sonsuz şükürler olsun dedi.

Denizli Ülkü Ocakları yönetimi iftar programına katıldı. Serinhisar Ülkü Ocakları Binasında hazırlanan iftar sofrasına Denizli Ülkü Ocakları’nı temsilen İkinci Başkan Halit Çekiç ile bazı İl Ocak yöneticileri katıldı. Serinhisar Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Kobaş katılımlarından dolayı İl Ocak yönetimine teşekkür etti.

Denizli Ülkü Ocakları İkinci Başkanı Halit ÇEKİÇ yaptığı konuşmada:

“İçerisinde bulunduğumuz bu mübarek ve müstesna ayın iftarını bugün burada sizlerle yapmış bulunmaktayız. Bu nedenle öncelikle Cenab-ı Hakk’a sonsuz hamd ediyor; iftar hazırlığını yapan Serinhisar Ocak  Başkanı ve yönetimine ve gençlerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Burada iftar açmanın sevincini yaşadık.

Denizli Ülkü Ocakları olarak bütün ilçe ocaklarımızı ziyarette bulunarak bal sohbetlerde bulunuyoruz. Biz ülkücü hareket dert sofrasında bal yiyip baş eğmemeye devam edeceğiz. Göstermiş olduğumuz dik duruş ülkemizde hiç sönmeyen ocaklarımızın sonucudur.”dedi.

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter