Çumra Ülkü Ocakları’ndan “Vatan İçin Bayrak Altında Buluşma Şöleni”

Çumra Ülkü Ocakları geçtiğimiz hafta sonu “Vatan İçin Bayrak Altında Buluşma Şöleni” adlı bir program düzenledi.

Şölende ilk olarak Çumra Ülkü Ocakları binası önünde mehteran gösterisi sunuldu. Bu sırada kurban kesildi. Ardından gene Çumra Ülkü Ocakları binası önünde halka deve eti, bulgur pilavı ve ayran ikram edildi.Yemek programına Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Tarık Taşçı ve il yöneticileri, Konya Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Nur ve çalışma arkadaşları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile Çumra halkı katıldı.

Daha sonra Çumra Belediyesi Otoparkındaki konser programına saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Programın açılış konuşması Çumra Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Sever tarafından yapıldı. Ardından kürsüye Çumra Belediye Başkanı Yusuf Erdem geldi. Her iki konuşmada da birlik ve beraberlik mesajları verildi, Türk Bayrağının öneminden bahsedildi.Şiirler okundu.

Şiirlerden sonra Osman Öztunç sahneye geldi.Osman Öztunç’un birbirinden güzel şarkıları davetliler tarafından coşkuyla dinlendi. Program sonunda davetliler Çumra Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Sever ve çalışma arkadaşlarına bu güzel şöleni yaptıklarından dolayı teşekkürlerini belirtti.


Kategorisi: Kültür-Sanat / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter