Çorum Ülkü Ocakları’ndan 19 Mayıs Etkinlikleri

Çorum Ülkü Ocakları orta öğretim birimi tarafından gençlik haftası dolayısıyla satranç turnuvası düzenlendi. Fikri Arıkan seminer salonunda açılışı yapılan turnuvaya MHP İl başkanı Av. Ercan Daşdan, Çorum Ülkü Ocakları  başkanı Mesut Çelik  ve Ülkü Ocakları orta öğretim ve üniversite birimi yöneticileri katıldı. Bir hafta boyunca devam edecek turnuva sonucunda başarılı olan katılımcılar Çorum Ülkü Ocakları Eğitim Kültür Vakfı tarafından ödüllendirilecek. Turnuva hakkında açıklamada bulunan Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Çelik “Gençlik haftası münasebetiyle gerçekleştirmiş olduğumuz satranç turnuvası etkinliğindeki tüm katılımcı kardeşlerimize başarılar diliyorum” dedi.

ÜNİVERSİTE BİRİMİ FİDAN DİKİMİ

Çorum Ülkü Ocakları Üniversite Birimi tarafından gençlik haftası dolayısıyla Çomar Barajı mevkiinde fidan dikimi gerçekleştirildi. MHP İl Başkanı Av.Ercan Daşdan Çorum Ülkü Ocakları Mesut Çelik ve Çorum Ülkü Ocakları üniversite birimine mensup gençlerin katıldığı etkinlikte Orman İşletme Müdürlüğü’nün tahsis ettiği alanda fidanlar toprakla buluşturuldu Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Çelik “Gençlik haftası münasebetiyle böyle bir etkinlik düzenlememize yardımcı olan Orman İşletme yetkililerine ve ülküdaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

BAYANLAR BİRİMİ HUZUREVİ ZİYARETİ

Çorum Ülkü Ocakları Bayanlar Birimi, Atıl Uzelgün Huzur evi yaşlı bakım ve Rehabilitasyon merkezine ziyaret gerçekleştirdi. Huzurevi sakinlerini ziyaret edip onların gönüllerini almaya giden Ülkü Ocaklılar, yaşlılarımızın ellerini öpüp her zaman yanlarında olduklarını ve her fırsatta ziyarete geleceklerini ifade ettiler.

Çorum Ülkü Ocakları bayanlar birimi başkanı Sevil Tanrıverdi ve ülkü ocaklı bayanlar tarafından gerçekleştirilen ziyarette duygu dolu anlar yaşandı. Huzurevinde ikamet etmekte olan, yaşlılarımızın ellerini öpüp götürdükleri çiçekleri kendilerine veren Ülkü Ocaklılar, yaşlılarımızın gönüllerini aldılar. Yaşlılarımızın gözlerindeki parıltı, ziyaretten ne kadar mutlu olduklarının göstergesiydi. Ülkü ocaklı bayanlar daha sonra yaşlılarımızla birebir sohbet edip, ziyaretin devamında huzur evi sakinlerine karanfil verip, onlarla sohbet ettiler.  Huzurevi görevlileri Ülkü Ocaklarının bu tür faaliyetler yapmalarından duydukları memnuniyeti dile getirip, teşekkür ettiler.


Kategorisi: Kültür-Sanat / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter