Çankırı Ülkü Ocakları’ndan “Cehalet” Adlı Tiyatro Gösterisi

Çankırı Ülkü Ocakları “Ankara Yeni Umut Sahnesinin” hazırladığı “Cehalet” adlı tiyatro düzenledi.

Çankırı 100. Yıl kültür merkezinde yoğun bir katılım gerçekleşti. MHP Çankırı İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır 21. Dönem Milletvekili İrfan Keleş MHP Kadın kolları başkanı Narin Özdemir Türk Kamu Sen şube Başkanları Türkav Şube Başkanı ve Ülküdaşlarımızın katılımı ile başlayan Tiyatro Gösterimi
Programın açılış konuşmasını Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı Bahadır Akbaba yaptı. Türk milleti bugün çok zor bir süreçten geçmekte, her cepheden cebren ve hile ile yara almakta, kan kaybetmekte, tarihinde benzeri görülmemiş menfi durumlara şahit olmakta ve halk bilinçsizlik uçurumuna son süratle itilmektedir.
Uyuşturucu ; çağımızın en büyük düşmanı ,cehaletin en çirkin yüzü , tozpembe bir siyah , Hasan Sabbah döneminden bugünlere kadar karşımızda olup , dış etmenlerinde büyük bir etkisiyle , hergün , her saat , her dakika geleceğimizin teminatı olan bireylerimizi zehirlemekte , bambaşka bir karanlığa doğru sürüklemektedir. Aile bireyleri olarak bizleri her an endişe , stres içerisinde olmaya teşvik etmektedir.
Çankırı Ülkü Ocakları olarak; bu bilinçsizliğe, duyarsızlığa karşı ‘’dur!’’ diyebilmek adına daha öncesinde ocağımız bünyesinde eğitim programları üzerinde yoğunlaşarak üniversiteye hazırlanan ortaöğretimdeki kardeşlerimize kurs hizmetleri sunmuş, sayısız sosyal-aktiviteler düzenlemiş, barınma sıkıntısı çeken üniversiteli arkadaşlarımıza ‘’ülkü evi’’ projesini hayata geçirip 3 ü bayan 2 si erkek olmak üzere toplamda 5 ülkü evini üniversiteli arkadaşlarımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Son olarak ‘’ Uyuşturucuya Hayır ‘’ sloganı altında ‘’ Cehalet ‘’ adlı tiyatro gösterimizle karşınızdayız dedi.

Ankara Yeni Umut Sahnesinin” hazırladığı “Cehalet” adlı Tiyatro sahnelendi. Hayati Sarı’nın yazıp yönettiği gençlerin düşürüldüğü tuzaklar mükemmel biçimde işlendiği tiyatro sonrası toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter