Çankırı Ülkü Ocakları, Ülküde Birlik Gecesi Düzenledi

Çankırı Ülkü Ocakları, Ülküde Birlik Gecesi Düzenledi

Çankırı Ülkü Ocakları okulların yarıyıl tatiline girmesinin ardından Ülküde Birlik Gecesi adlı moral etkinliği düzenledi. Ortaöğretim Birim Başkanlığı tarafından icra edilen etkinlikte Şehitlerimize ithafen şiir dinletisi yapılırken programın ikinci bölümünde Ülkü Ocakları Genel Merkez sanatçılarından Seyhan Sürmeli sahne aldı.

100. Yıl Kültür Merkezi’nde düzenlenen Programa Çankırı Ülkü Ocakları teşkilatlarının yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hidayet Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba, Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Ömer Kılıçaslan, STK ve sendika temsilcileri de katıldı.

Programın açılışında kısa bir konuşma yapan Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Güngörkatılımcıları Hüseyin Nihal Atsız’ın Selam adlı şiiri selamlarken “zorlu ve yorucu bir süreçten geçmekte olduğumuz bugün, birbirimize daha sıkı sarılmak zorundayız” ifadeleri ile birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Güngör’den sonra konuşma yapan Ortaöğretim Birim Başkanı Mustafa Efe ğciİ de yıllarca iftiralara maruz kaldıklarını ancak dik duruştan taviz vermeyerek kutlu yolda yürümeye devam edeceklerini ifade etti.

Konuşmaların ardından okunan ve şehitlerimize ithaf edilen şiirlerde katılımcıların zaman zaman duygusal anlar yaşadığı gözlendi.

Programın ikinci bölümünde ise Seyhan Sürmeliİ sahne aldı.

 

 

 

 

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter