Bursa, Yalova ve Kocaeli Teşkilatlarımız Ziyaret Edildi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz teşkilat ziyaretleri kapsamında Bursa, Yalova ve Kocaeli illerini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya ilk olarak İlçe Ocakları ziyaret etti ve daha sonra Bursa Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Biçki ile görüşen Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya, Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanlığı ve İlçe Ocakların mevcut durumu hakkında Bursa Ülkü Ocak Başkanı ile istişare etti.  Daha Sonra İl Ocak Yöneticileri ile teşkilatımızın verimliliğini arttırmak üzere görüşmelerde bulundu. Sohbetin başında Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz’un selamını ileten Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya, yöneticiler ve gençler ile tek tek tanışarak görüşlerini aldı. İl Ocak Yöneticileri ile yapılan istişarede bilgi alışverişinde bulunuldu. Yapılan faaliyetler ve gerçekleştirilecek projeler hakkında bilgi alan Genel Başkan Yardımcımız, Bursa Ülkü Ocakları’nın başarılarının devamını diledi. Bursa ziyaretlerini tamamlayan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Yalova’ya geçmek üzere şehirden ayrıldı.

Genel Başkan Yardımcımızın ikinci durağı Yalova oldu. Yalova Ülkü Ocaklarını ziyaret eden Ozan Kaya burada Ocak Yönetimi ve ortaöğretim gençleriyle sohbet etti. Yalova Ülkü Ocakları’nın faaliyetlerini inceleyen Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi Yalova İl Başkanlığını ziyaret etti. MHP Yalova İl Başkanı ile gündem ile alakalı sohbetlerde bulundu ve ardından Kocaeli’ye geçti.

Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimizin son durağı Kocaeli oldu. İlk olarak Kocaeli Ülkü Ocakları ziyaret edildi ve burada Ocak Yöneticileri ve gençler ile bir sohbet gerçekleştirildi. Ardından ziyaretlerini noktalayan Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticileri Kocaeli’den ayrıldı.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter