Bursa Ülkü Ocakları’nın Düzenlediği Turnuvada Son Tur

Bursa Ülkü Ocakları  Mahalli Teşkilatlanma Biriminin Düzenlemiş Olduğu Rahmetli Kestel Ülkü Ocakları Başkanı Faruk Akçay’ın adının verildiği, 1. Faruk Akçay Halı Saha Turnuvası’nda sona gelindi. Biçen Halı sahada 16 takımın katılımı ile başlayan ve bir buçuk aydır devam eden turnuvaya ilgi çok yüksekti. Takımların istek ve arzusu ile coşkulu bir hal alan müsabakalar sonucunda Kurtbasan Mahallesi 1. Lige ulaştı.

Final maçı MHP Myk Üyesi Bursa Milletvekili Sayın Necati Özensoy , MHP Bursa İl Başkan Yrd. Sayın Maksut Yazıcı , MHP Osmangazi İlçe Başkanı Sayın Adem DÖNMEZ ve MHP Bursa İl Yöneticilerinin Katılımları ile başladı.

Müsabakanın sonuçlanmasıyla geçilen ödül töreninde Faruk Akçay’ın ailesi Bursa Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Mustafa Biçki’ye  rahmetli Faruk Akçay’ın adının verilmesinden dolayı plaket  verdi. Ardından müsabakaya katılan takımlara hediyelerini dağıttı.

Turnuva 3. sü olan takıma madalyalarını MHP Osmangazi İlçe Başkanı Sayın Adem Dönmez , 2. olan takıma madalyalarını MHP Bursa İl Başkan Yrd. Sayın Maksut Yazıcı , 1. olan  takıma madalyalarını Bursa Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın. Mustafa Biçki verdi.

Son olarak Şampiyonun Kupasını MHP Bursa Milletvekilimiz Sayın. Necati Özensoy takdim etti.

Ödül töreni sırasında kısa bir konuşma yapan Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın Mustafa Biçki ; sporun öneminden bahsederek Bursa Ülkü Ocakları’nın bu tür faaliyetlerine devam edeceğinden bahsetti.

Turnuvayı düzenlemekte emeği geçen Mahalli Teşkilatlanma Birimi Başkanı Nevzat Yaşar’ın yaptığı konuşmasında ; Turnuvanın düzenlenmesinde yardımcı olan başta Faruk Akçay’ın ailesine , İl Ocak Yöneticilerine ve Turnuvaya katılan takımlara teşekkür etti.

Bursa Ülkü Ocakları  Önümüzdeki ay içerisinde Bursa’daki İlçe Ocakların katılımıyla yapacağı Futbol turnuvasının kayıtları devam etmektedir.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter