Bursa Ülkü Ocakları Ülkücü Şehit Sabahattin Ballı’yı Kabri Başında Andı

Kabri Bursa’da bulunan 31/10/1980 tarihinde şehit düşen Ülkücü şehir Sabahattin Ballı’nın mezarı Şehidimize yakışan şekilde düzenlendikten sonra Bursa Ülkü Ocakları tarafından Şehidimizin mezarı başında anma programı yapıldı.

Mhp İl Başkanlığı, Türk-Eğitim Sen İl Başkanlığı , Ülkücü sivil toplum kuruluşları ve Bursa halkının yoğun katılımları ile gerçekleştirilen programda Ülkücü şehidimiz Sabahattin Ballı olamak üzere bütün şehitlerimiz için Kur-an’ı Kerim okunarak dualar edildi.Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanı Mustafa Biçki Bursa Emir Sultan Mezarlığında bulunan diğer Ülkücü Şehitlerin mezarlarını dolaşarak dua etti.

Programda kısa bir konuşma yapan Mustafa Biçki , bütün Ükücü Şehitlerimize rahmet diledi. Şehitlerimizin düşünmeden canlarını verdiğini belirten Biçki , Ülkücüler olarak onlara olan borcumuzu Davamıza sahip çıkarak, eğitimli bilgili bir nesil yetiştirerek ödeyeceğimize değindi. Bursa Ülkü Ocakları olarak Ülkücü Şehitlerimizin kabri başında dualar ile onları sürekli yad edileceğini belirtti.

Konuşmalar ve dualar sonrasında Mezarlıkta bulunan katılımcılara ikramlar dağılıtıarak programa son verildi.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter