Bursa-Karacabey Ülkü Ocakları’ndan ”Bonzai’ye Hayır!” Kampanyası

Bursa-Karacabey Ülkü Ocakları, ilçenin çeşitli yerlerine astıkları bonzai karşıtı afişlerle genç nesli zararlı alışkanlıklara karşı uyarıyor.

Bonzai ile mücadele başlatan Karacabey Ülkü Ocakları, “Susma Haykır Bonzaiye Hayır” yazılı afişlerle hem bonzaiye karşı savaş açtı hem de gençleri bu zararlı alışkanlığa karşı uyardı. Karacabey Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Satıcı konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Ülkemizde son yıllarda yaygınlaşan ve gençlerin ölümüne neden olan bonzaiye karşı olan tutumumuz ortadadır. Bonzai ve benzeri kötü alışkanlıkları her zaman Ülkü Ocakları’ndaki gençlere anlatarak bunlardan uzak durmaları gerektiğini söylüyoruz. Bizim amacımız gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak. Şu ana kadar çok sayıda gencimizi bu tür alışkanlıktan kurtardık. Ülkü Ocaklarına gelen genç bonzai değil çay içer. İnşallah bundan sonra da vatanına, milletine, dinine bağlı gençler yetiştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Ülkü Ocağı tarafından bonzaiye karşı başlatılan kampanya ve asılan afişler, Karacabeyliler tarafından da büyük takdir topladı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter