Bitlis Ülkü Ocakları’nda Ülke Gündemine Dair Seminer

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Saffet Sancaklı geçtiğimiz günlerde Bitlis’e ziyarette bulundu. Sayın Sancaklı burada Bitlis Ülkü Ocakları’na seminer vermek üzere gitti. Burada Ülkü Ocaklı gençlerle ve üniversiteli arkadaşlarımızla istişarelerde bulundu. Ülkemizin zor zamanlar yaşadığı bu dönemde Ülkü Ocaklı gençlerin üzerine düşen vazifenin büyük olduğunu belirten Sayın Sancaklı konuşmasında şunlara değindi:

”31 Mayıs 2013 tarihinde İstanbul Taksim Gezi Parkı’nda başlayan ve halen çeşitli şehirlerimizde devam eden gösteriler kamuoyunca malumdur.

Hükümetin, Başbakan’ın ve İçişleri Bakanı’nın gerilimi körükleyici, sorunu derinleştirici söylem ve eylemleri durumu içinden çıkılmaz bir hale getirmiştir.Bu  sorun gittikçe  çıkılmaz  hale gelmiştir.Bizleri başkalarının yazdığı senaryolarda figüran olarak görmek isteyenler umutlanmayın bizler kimsenin değirmenine su taşımayız sahneye Türk milletinin menfaatine olan senaryolarla çıkarız.

Bu cümlelerle konuşmasını tamamladı.Ardından buradan ayrılarak Bitlis esnafına ziyarette bulunuldu . Esnafın ve bölge halkının ilgisi bu ziyarete yoğundu. Bir sonraki gün Bitlis Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Aslan eşliğinde Bitlis’in Ahlat ilçesine ziyaret gerçekleştirildi. Burada dünyanın en büyük İslam mezarlığı olan Ahlat Selçuklu Mezarlığına gidildi ve dualar okundu. Burada Ahlat Ülkü Ocakları’nda toplanarak hasbihal edildi ve son olarak Bitlis Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Aslan, Sayın Saffet Sancaklı’ya ziyaretinden dolayı teşekkür etti.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter