Bayburt Ülkü Ocakları Faaliyet Toplantısı Düzenledi

Bayburt Ülkü Ocakları, düzenlediği toplantıyla Ülkücüleri bir araya getirdi. Beyzade Düğün Salonunda düzenlenen ve yemekli olarak gerçekleştiren toplantıya yaklaşık 400 kişilik bir katılım sağlandı.

Ülkücülerin yanı sıra bir çok farklı simanın da olduğu Program, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Yemeğin yenilmesinden sonra beş dakikalık ara verilen toplantı, aranın ardından faaliyet sunumuyla devam etti.

Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Okutmuş, katılımcılara iki buçuk yıldır yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi.  Faaliyet fotoğraflarının slayt eşliğinde verildiği faaliyet sunumunun ardından toplantı soru cevap şeklinde devam etti. Toplantıya katılanların fikirlerini belirttiği ve sorular yönelttiği bölümde sorulan sorular Ülkü Ocakları İl Başkanı ve yöneticileri tarafından cevaplandırıldı.

Toplantıda Bayburt Ülkü Ocakları tarafından dergi abone noktası da oluşturuldu. Dergi abone noktasında dergi aboneliği yapılmasının yanı sıra Bayburt Ülkü Ocaklarının geçmişte yaptığı programların yer aldığı yirmi cd’lik bir sette satışa sunuldu.

Toplantıya katılanların son derece memnun ayrıldığı program, geç saatlere kadar devam etti. 

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter