Bayburt Ülkü Ocakları Kamu Ziyaretlerini Sürdürüyor

Bayburt Ülkü Ocakları günün ilk ziyaretini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Karakaşoğlu’na yaptı. Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Kılıç ve Yöneticilerini makamında karşılayan Cengiz Karakaşoğlu göreve kısa süre önce getirilen Muhammet Kılıç’a Hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Konuşma esnasında İl Müdürü Karakaşoğlu sporun önemine değinerek gençleri sporla buluşturmalıyız, gençler spor ile uğraştıkları takdirde çevredeki kötü alışkanlıklara gitmez, gidenler ise bu alışkanlıklardan kurtulur dedi. Burada Gençlik Hareketi Olan Ülkü Ocaklarına Büyük Görev Düştüğünü Belirtti

Bayburt İl Ocak Başkanı Muhammet Kılıç ‘’ Bizler gençlerin spora yönelmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz çünkü biliyoruz ki spor yapan insan ahlaklı ve terbiyeli olur’’  dedi. Aynı zamanda Bayburt Ülkü Ocakları’nın düzenlediği spor müsabakalarından bahseden Muhammet Kılıç ‘’ Bizler Alparslan Türkeş Futbol Turnuvası düzenliyoruz. Bu turnuva sayesinde gençlerin birbirleriyle iletişimleri de artıyor’’  dedi.

Ocak Başkanı Muhammet Kılıç İl Müdürü Cengiz Karakaşoğlu’na Takdim ettiği hediyenin ardından görüşme sona erdi.

Günün İkinci ziyareti ise Bayburt İl Müftüsü Kemalettin Aksoy’a Yapıldı.

Bayburt Ülkü Ocakları’nı makamında karşılayan Aksoy, Muhammet Kılıç’ı Bayburt Ülkü Ocakları’nda önceki görevlerden tanıdığını, bu görevi de başarılı bir şekilde yapacağına inandığını dile getirerek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Sohbet Sırasında Bayburt İl Müftüsü Kemalettin Aksoy gençlerin kötü alışkanlıklara yöneldiklerini, toplumda Ahlak olarak bir çöküş olduğunu dile getirdi.

Ülkü Ocakları İl Başkanı Muhammet Kılıç ise Önümüzde ay içerisinde Uyuşturucu üzerine bir tiyatro gösterisi yapılacağını burada uyuşturucunun ne kadar kötü olduğunu insanlarımıza anlatacaklarını belirtti. Ülkü Ocaklarına gelen gençlerin ahlaklı, imanlı, terbiyeli ve kötü alışkanlıklarının olmadığını belirterek tüm gençleri Ülkü Ocaklarına davet etti.

Bayburt İl Müftüsü Aksoy Ocağımıza Kuran-ı Kerim, İlmihal, Peygamberimizin Hayatı adlı kitaplar hediye etti. İl Ocak Başkanı Muhammet Kılıç da getirdikleri hediyeyi İl Müftüsüne takdim etti. Hatıra Fotoğraflarının ardından ziyaretler sona erdi.

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter