Samsun- Bafra Ülkü Ocakları Ağız ve Diş Sağlığı Hakkında Halkı Bilgilendirdi

Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Eroğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Diş Hekimi Ali Alemisoğlu ile beraber Bafra’nın yüksek rakımlı köylerinden olan Akalan, Elalan, Şahinkaya ve Sarpun’u ziyaret ederek burada ağız ve diş sağlığı konusunda vatandaşı bilgilendirdi.

Diş Hekimi Ali Alemisoğlu, ağız ve diş muayenesi yaptıktan sonra çocuk ve yetişkinlere gittikleri bu köylerde ağız ve diş sağlığı konusunda bilgi verdi. Ayrıca muayene olan her çocuğa diş macunu ve diş fırçası dağıtıldı. Bafra Ülkü Ocakları’nın bu hizmetinden memnun olan köylüler Hakan Eroğlu’nun şahsında Bafra Ülkü Ocaklarına teşekkür ettiler.

Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hakan Eroğlu, “Bugün Bafra Ülkü Ocakları’nın 2 saat süren yolculuğu sonucunda Akalan, Elalan, Şahinkaya ve Sarpun köylerimizi ziyaret ederek orada zor şartlarda yaşayan vatandaşlarımızı derdi dinlendi. Diş hekimi Ali Alemisoğlu orada yaşan kardeşlerimize, miniklerimize ağız ve diş sağlığı konusunda bilgi verdi ve hepsini muayene etti. Diş fırçası ve diş macunu dağıttı.” şeklinde konuşan Eroğlu, “İnsanı; çocuklardaki o duygulu, anlamlı, samimiyet dolu bakışlar o kadar mutlu ediyor ki. Köylülerimiz bizleri çok güzel ağırladılar. Hepsine Bafra ülkü ocakları olarak teşekkür ediyoruz. Bizler davamıza inanmış kişileriz ve siz değerli büyüklerimizin ve arkadaşlarımızın desteği sürdüğü ve bize de nasip olduğu müddetçe çalışacağız ve başaracağız.” dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter