Aydın Ülkü Ocakları’ndan Ülkücü Şehit Ailelerine İftar Yemeği

Aydın Ülkü Ocakları  “ÜLKÜCÜ ŞEHİT” Ailelerini iftar sofrasında konuk etti.

Paşa Konağı’ndaki iftar yemeğine Ülkücü Şehitler A.Metin Tokdemir, Yaşar Yazıcı, Aytekin Taşcı, Suat Hayri Balcı, Recep Köse, Yaşar Durukan, Mahir Yıldırım ve Yusuf Bali’nin aileleri, Aydın Ülkü Ocakları Başkanı Ali Özer, Kuşadası Ülkü Ocakları Başkanı Murat İnan, Söke Ülkü Ocakları Başkanı Ekrem Erdem katıldı.

İftar sonrası Aydın Ülkü Ocaklarında Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi. Şehitler adına dönemin Ülkü Ocakları Başkanı ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanlarından şehit A.Metin Tokdemir’in eniştesi Tahsin Serttaş, “Sizler bir evladınızı ben onlarca evladımı şehit verdim. Hiçbir zaman unutmadık unutmayacağız. Ülkü Ocaklarımız şehitlerimizin manevi huzurunda, onların emanetini kıyamete taşıma gayreti içindeler. Bizleri bir araya getirdiler. Allah Ülkü Ocaklarımızı baki kılsın” dedi.

Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı Ali Özer ise, “Ülkücü şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum, onları unutmadık. Ülkücü Şehitlerimiz davamızın şahadeti ve şahididir. Şehitlerimizin bize emaneti olan aileleriyle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter