Aydın Ülkü Ocaklarından Kur’an-ı Kerim Ve Tavassuf Dinletisi

Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak her hafta Perşembe akşamı düzenlenen Kur-an’ı Kerim ve tasavvuf programı okunan dualar ve tasavvuf eserleriyle, her hafta olduğu gibi dinleyenleri mest etti.
Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Alparslan Türkeş Konferans Salonun da düzenlenen programa Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali ÖZER ve Yönetimi, MHP Aydın Eski Kadın Kolları Başkanı Serap Cambazoğlu, Aydın MHP Merkez ilçe Kadın Kolları Başkanı Hürriyet MANUŞ  Ülkü Ocaklı gençler  ve halkımız katıldı.
Düzenlenen program Kur-an’ı Kerim okunması, Şehitlerimize ve değerli büyüklerimize yapılan duaların ardından, Asır Tasavvuf Grubu ve Sıtkı Ölmez’in seslendirdiği birbirinden güzel tasavvuf eserleri dinleyere unutulmaz bir gece yaşattı.
Her hafta Perşembe günleri sosyal faaliyetlerimiz kapsamında bu faliyeti gerçekleştirdiklerini belirten, Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali ÖZER; ‘‘Düzenlemiş olduğumuz programalara katılım sağlayan, bizlere sohbetleriyle ve okumuş oldukları birbirinden değerli ilahileriyle manevi huzur ile dolduran değerli hocalarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bütün Aydınlı hemşerilerimizi ve Ülküdaşlarımızı manevi huzur bulduğumuz bu programa davet ediyoruz’’dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter