Avrupa Türk Konfederasyonu Genel Başkanı Cemal Çetin ve Beraberindeki Heyet Genel Merkezimizi Ziyaret Etti

Avrupa Türk Konfederasyonu Genel Başkanı Cemal Çetin ve beraberindeki Türk Federasyon Genel Başkanlarından oluşan heyet, Genel Merkezimizi ziyaret ederek Genel Başkanımız Olcay Kılavuz ile görüştü.
Avrupa Türk Konfederasyonu ile konfederasyona bağlı federasyonların çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler alan Genel Başkanımız: ” Her yıl olduğu gibi bu yıl da Şehit ailelerimize ve ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Avrupa’da bulunan soydaşlarımızın fitre ve zekatları toplanarak bize ulaştırılmıştır. Bizde Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak İl- İlçe ve Belde Temsilciliklerimiz aracılığı ile yardımları teslim etmiş bulunmaktayız. Bu organizasyonun yapılmasında emeği geçen başta Avrupa Türk Konfederasyonu olmak üzere Almanya Türk Federasyonu, Fransa Türk Federasyonu, Belçika Türk Federasyonu, Avusturya Türk Federasyonu, Hollanda Türk Federasyonu, İsviçre Türk Federasyonu, İngiltere Türk Federasyonu, Norveç Türk Federasyonu, Danimarka Türk Federasyonu ve Avusturya Türk Federasyonu’na ve bu kuruluşlara mensup Ülküdaşlarımıza, teşekkür ederim. Allah yaptığınız yardımları kabul eylesin ‘ dedi.
Genel Başkanımızın konuşması sonrası Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi önünde hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle Avrupa Türk Konfederasyonu Genel Başkanı Cemal Çetin ve federasyon heyetinin ziyareti son buldu.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter