“Atçalı Kel Mehmet Efe” Filmi Hazır

Efe ve zeybeklik kültürünün tanınmış ismi Atçalı Kel Mehmet Efe’nin hayatını ve o dönemde yaşanmış olayları konu alan “Atçalı Kel Mehmet Efe”  filminin hazırlıkları tamamlandı.

Yönetmenliğini Ümit Efekan’ın yaptığı “Atçalı Kel Mehmet Efe”  filminiyle ilgili bilgi veren yapımcı şirketin yönetim kurulu başkanı Güler Nalbantoğlu, “Atçalı Kel Mehmet Efe” filmi, gerek konusu gerekse kadrosu ile tüm sinemaseverlerin büyük ilgisini çekecek. Tüm ön hazırlıklarımızı tamamladık. Basın toplantısı ile birçok değerli isimden oluşan kadromuzu da açıklayacağız” dedi. Yöenetim kurulu Başkanı Nalbantoğlu ve hukuk danışmanı Ercan Şölen imzalarıyla yapılan yazılı açıklamada ise film hakkında bilgi verildi. Açıklamada filmin 3 milyon liraya mal olduğu ve filmin izleyiciyi derinden etkileyeceği belirtildi.  Çekimleri çoğunlukla Atça, Aydın, Ödemiş ve Tire’de gerçekleştirilen filmde Sümer Tilmaç, Nuri Alço, Ecem Çalık, Umut Sezgin, Emrah Elçiboğa, Mehmet Koşar, Durmuş Gencer, Bora Kozanoğlu, Ali Tutal, Suat Yeşiltepe, Çağrı Pala, Tarkan Erkan gibi değerli oyuncular yer alıyor.

Atçalı Kel Mehmet Efe filminin basın ve tanıtım toplantısı  8 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da Lamartin Cad. No 47 Taksim / İstanbul adresindeki  Titanic Otel’de yapılacak.


Kategorisi: Kültür-Sanat

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter