Trabzon, Rize ve Artvin Teşkilatlarımız Ziyaret Edildi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Karadeniz bölgesinde teşkilat ziyaretleri kapsamında Trabzon, Rize, Artvin illerini ziyaret etti.

Geziler kapsamında ilk durak Trabzon oldu. Trabzon Ülkü Ocakları Başkanı Sayın  Vursay Altaş ve yönetimi tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya ocaklı gençler ile sohbet etti. Sohbet sırasında açılan yeni eğitim ve öğretim yılında Ülkücü gençlerin devletimizin bekası için üzerine düşen görev ve sorumluluklara değindi. Devletimizin geleceği için öğrenciysek öğrenciliği öğretmensek öğretmenliği bir an bile durmadan yorulmadan en iyi şekilde icra etmeliyiz dedi. Ardında Trabzon Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Vursay Altaş’la bir görüşme yapan genel merkez heyetimiz gezilerini noktaladı.

Ziyaretler sırasında Rize’ye gelen Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya, Rize Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Recep Bakırcı ile görüştü. Görüşmede öncelikle şehirde yaşayan gençlerin sorunlarına değinildi. Ardından ocak mensubu gençlerle ülkenin içinde bulunduğu durum hakkında genel bir değerlendirme yapıldı ve sorunlara çözüm önerileri getirildi. Sayın Ozan Kaya, gençlerin son günlerde ülkenin her yanını saran çatışmalardan uzak tutulmaları için alınması gereken önlemler hakkında bilgi verdi.

Ziyaretlerde son durak ise Artvin’di. Artvin Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Serdar Kılınç tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan kaya ortaöğretim ve üniversiteli ülküdaşlarımızla istişarede bulundu. Ülkücü Hareketin artık eğitimle, kariyerle karar noktalarına gelerek Türk-İslam ülküsüne hizmet edilmesi gerektiğini vurguladı. Artvin’deki temaslarını tamamlayan genel merkez heyetimiz Rize iline geçti.

 


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter