Antalya Ülkü Ocaklarından Konyaaltı’nda Seminer

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanlığı Antalya’nın merkez ilçelerindeki ziyaret ve seminerlerine Konyaaltı ile devam etti.
 
Ülkücü Hareket’in şanlı mazisinin, Ülkü Ocakları’nın faaliyet ve çalışmalarının Türk gençliğine daha doğru ve  birinci ağızdan aktarılması için çalışmalar yapan Antalya Ülkü Ocakları, gençlerle ocak binası ve etkinlikleri dışında da bir araya gelerek gençlerin Ülkü Ocaklarını ve ocak yöneticilerini daha yakından tanımasını ve samimi ortam oluşmasını sağlıyor. Bu kapsamda daha önce Antalya’nın merkez ilçeleri olan Döşemealtı ve Aksu’daki gençlerle bir araya gelen Antalya Ülkü Ocakları, Konyaaltılı gençlerin istekleri doğrultusunda 12 Temmuz 2015 Pazar günü de Konyaaltı ilçesinde yaşayan gençlerle bir araya gelip; tanışma, kaynaşma ortamının yanı sıra seminer de verdiler.
Yoğun programı sebebiyle toplantıya katılamayan Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Av. Emrah Taşkın toplantıya katılamazken, Antalya Ülkü Ocakları Eğitim, Sosyal ve Kültürel Faaliyetlerden Sorumlu İl Ocak Başkan Yardımcısı Fatih Özkan, Antalya Ülkü Ocakları Teşkilatlandırmadan Sorumlu İl Ocak Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin, Antalya Ülkü Ocakları Ortaöğretim Birimi Başkanı Enes Mehmet Karaca ve Antalya Ülkü Ocakları Basın ve Sosyal Medya Birimi Başkanı Halit Mert katıldılar.
Konyaaltılı gençleri Antalya Ülkü Ocakları’na davet eden Özkan; “Bugün buradaki coşkulu kalabalık ve bu kalabalığı oluşturan pırıl pırıl genç kardeşlerimizin gözlerinde parıldayan ışıl ışıl vatan-bayrak sevgisi bizleri çok memnun etti. Bu kalabalığı daha da artırarak güçleneceğimizden hiç şüphemiz yoktur. Sizleri en kısa zamanda iade-i ziyarete, ocağımızda bi çayımızı içmeye bekliyoruz.” dedi.

Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter