Antalya Ülkü Ocakları’ndan Kaş İlçesine Ziyaret

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal, Kaş ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulunarak gençlerle toplantı yaptı.

“Ülkü Ocakları her yerde” diyerek başladığı ziyaretlerine Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal, geçtiğimiz hafta Kumluca, Finike ve Demre ilçelerini ziyaret etti. Bu ziyaretlere devam ederek bu haftada Kaş ilçesinde belde ve köylere çeşitli ziyaretler düzenledi.

Kaş ilçesi Ova beldesinde Ova İlköğretim Okulu’nun düzenlediği Geleneksel Bahar kahvaltısına katılmak üzere Kaş ilçesine giden Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal, ilçede çeşitli ziyaretlerde bulundu. Kaş’da düzenlenen geleneksel bahar kahvaltısına MHP Kaş İlçe Başkanı Hasan Nusret Baysal ile birlikte katıldı.

Daha sonra Kalkan Beldesinde MHP Belde Teşkilatını ziyaret etti. Oradan Kaş İlçe merkezine geçerek esnaf ziyaretinde bulundu. Burada esnafın ve partililerin yoğun ilgisiyle karşılanan İl Başkanı E. Serkan Uysal, esnaf ve halkla sohbet etti, onların sorunlarını dinledi.

MHP Kaş İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden İl Başkanı E. Serkan Uysal, İlçe Başkanı Hasan Nusret Baysal’la istişarelerde bulundu. Kaş ilçesinin durumunu değerlendirerek Kaş’taki ülkücü gençlerin durumu ve sorunları üzerine istişareler yaptılar.

Akşamda Kaş’taki ülkücü gençlerle toplantı yapan Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal, ilçedeki gençlerin durumu üzerine gençlerle sohbet etti. Kaş’taki ülkücü gençlerin yoğunlukta olduğuna dikkat çeken İl Başkanı Uysal, buradaki gençlerin daha bilinçli hale gelmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini söyledi. Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal: “Kaş ilçemizdeki ülkücü gençlerin bu derece yoğunluğu bizleri umutlandırmaktadır. Kaş ilçesinde gençlerin daha bilinçli ve eğitimli nesiller olması için buradaki çalışmalarımızı hızlandıracağız. Kaş’ta da Ülkücü Hareketin bayrağını en iyi şekilde dalgalandırılması ve ülkücü gençlerin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi en büyük gayemizdir. Yüce Allah’ın izniyle önümüzdeki günlerde çalışmalarını yaparak en yakın zamanda Kaş’ta Ülkü Ocakları teşkilatını açacağız.”dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter