Antalya Ülkü Ocakları’ndan İlçe Ocaklarla İstişare Toplantısı

Antalya Ülkü Ocakları 25 Mayıs Çarşamba günü ilçe Ocaklarla istişare toplantısı yaptı. Antalya’da bulunan ilçe Ocakları başkanları ve birimi yöneticileri ile genişletilmiş istişare toplantısı düzenlendi.

Toplantıda gençlik, eğitim ve üniversite gibi konularda görüşler bildirildi. Ülkü Ocakları olarak Antalya’da yeni bir vizyon hazırlanması için çalışmalar başlatıldı. Ülkücü gençlerin eğitimi konusunda fikirler alınarak yeni bir eğitim stratejisi belirleme çalışmalarına başlanıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal, “Ülkü Ocakları olarak Antalya’da il merkezi başta olmak üzere Antalya genelindeki bütün Ocaklarımızda Türk gençliğinin yetişmesi için eğitim çalışmalarının yanında sosyal ve kültürel çalışmaları sistematik şekilde yoğunlaştırıyoruz. İl genelinde yapılan bu çalışmalar bilgiye hükmeden daha eğitimli bir neslin yetişmesine öncü olacaktır.” dedi. Başkan Uysal çalışmalarının hedeflerini, Eğitimli bir gençliğin gerçekleştireceği milli bir kalkınma hamlesi üzerine kurduklarını ve Ülkü Ocakları’nın misyonunu Antalya’da yeni vizyon ile değiştirerek Büyük Türkiye’yi kurma ülküsüne hızla ilerleyeceklerini belirtti.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter