Antalya Ülkü Ocakları’ndan İlçe Ocaklara Ziyaret

Antalya Ocak Ziyaret 1 Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal, İl Ocak yönetimi ile beraber Kumluca, Finike ve Demre Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti.

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal önce Kumluca Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Kumluca Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Ölçer ve yönetimi ile istişarelerde bulundu. Kumluca Ülkü Ocakları’ndan gençlerle sohbet eden İl Başkan Uysal, gençlere ülkenin içinde bulunduğu durumdan bahsederek provakasyonları karşı uyanık olmalarını söyledi. Barış süreci olarak adlandırılan ihanet sürecine ve akil adamlar meselesine dikkat çeken Uysal, ülkemiz büyük bir kaos ve bölünme oyunları ile karşı karşıyadır dedi. Ülkemizin bölünmesi için çevrilen oyunların farkındayız ve buna asla müsaade etmeyeceğiz dedi.

Kumluca Ülkü Ocakları’nı ziyaretinden sonra Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal Finike Ülkü Ocakları’na ziyarette bulundular. Finike Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Yalçın ile görüşerek istişareler bulundu. Finike’deki gençlerle de sohbet eden İl Başkanı Uysal, burada da ülkenin içinde bulunduğu durumdan bahsederek, ülkücü gençlerin kaos ortamına doğru çekilmek istenildiğini söyledi. Ülkücü hareket olarak ülkemiz üzerinde oynanan bölünme senaryolarına karşı dik duruşumuzu göstereceğiz ve ülkemizin bölünmemesi için sonuna kadar mücadele edeceğiz dedi.

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal son olarak Demre Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen Beymelek Karabibik Kültür Merkezinde İzmir Efsane Sahnesi oyuncularının oynadığı Şehitlerin hayatını konu eden 2 perdelik tiyatro gösterisine katıldı. İzmir Efsane Sahnesi oyuncularına sundukları “Mum Işığı” adlı oyun için teşekkür etti. Ayrıca bu geceyi düzenleyerek Demrelileri bir araya getiren Demre Ülkü Ocakları Başkanı Davut Aksoy’a da teşekkür etti.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter