Antalya Ülkü Ocakları’ndan İftarı Programı

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, il binası önünde büyük iftar programı düzenlendi. İftar programına çok sayıda kişinin katılması dolayı iftar sofrası sokağa sığmadı.

Antalya Ülkü Ocakları ülkücü camianın ve halkın yoğun katılımı ile yaklaşık 2000 kişilik büyük bir iftar düzenledi. Programa Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Hüseyin Yıldız, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Osman Çetin, Milliyetçi Hareket Partisi il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanları ve yönetimleri, ilçe Ocak başkanları, Milliyetçi Hareket Partisi eski il başkanları ve yöneticileri, Ülkü Ocakları eski il başkanları ve yöneticileri katıldı.

İftar programı Mevlid’i Şerif okunarak başladı. İftar yemeğinin ardından açıklama yapan Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal; “Dini ve manevi atmosferi yüksek şu günlerde birlik, beraberlik ve dayanışmanın sağlanması ülkemiz açısından çok önemlidir. Ramazan ayında bu sofrada buluşarak ülkücü camianın birlik ve beraberliğinin pekişmesine vesile olmaya çalıştık. Bugün buraya gelerek bizleri şereflendiren herkese teşekkür ederim. Şimdiden bütün Antalyalıların ve ülküdaşlarımın mübarek Ramazan Bayramını kutlarım.” dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter