Antalya Ülkü Ocakları’ndan Büyük İftar Programı

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, il binası önünde büyük iftar programı düzenlendi. İftar programına çok sayıda kişinin katılması dolayı iftar sofrası sokağa sığmadı.

Antalya Ülkü Ocakları’nın düzenlemiş olduğu iftara ülkücü camianın ve halkın yoğun ilgisi dikkat çekti. Programa MHP MYK üyesi Kemal Çelik, MHP İl Başkanı Osman Çetin, MHP il yönetimi, MHP ilçe başkanları ve yönetimleri, MHP Belediye meclis üyeleri, ilçe Ocak başkanları, Milliyetçi Hareket Partisi eski il başkanları ve yöneticileri, Ülkü Ocakları eski il başkanları ve yöneticileri katıldı.

İftar programı Mevlid’i Şerif okunarak başladı. İftar yemeğinin ardından konuşma yapan Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı Av. Emrah Taşkın; “Bugün düzenlemiş olduğumuz bu iftar programına katılımlarınız ile birlik ve beraberliğimizin bir kez daha pekiştiğini görmek bizleri mutlu etti. Manevi açıdan önemli olan bu ayda Türk yurtlarında ve İslam coğrafyasında yaşanan zulümler bizleri derinden üzmektedir. Bütün dünyada zulüm altında ezilen soydaşlarımızı bu ayda yalnız bırakmayarak, dualarınızı eksik etmeyeceğinize inanıyorum. Bugün yemeğimize katılarak bizleri şereflendiren herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Barış ve huzurun daim olması dileğiyle, şimdiden mübarek Ramazan Bayramınız kutlarım.” dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter