Antalya Ülkü Ocaklarından ‘ Bayrak ve Boyama ‘ Etkinliği

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanlığı’nın , Cumhuriyetimizin 93. Yılı Kutlamaları vesilesiyle düzenlediği “Bayrak Boyama” etkinliği vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılandı.

Bu yıl 93.Yıl dönümünü coşkuyla kutladığımız Cumhuriyet Bayramında Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanlığı “Cumhuriyetimiz Emin Ellerde” sloganıyla bir etkinlik düzenledi. Antalya Saat Kulesi Hamamönü meydanında düzenlenen etkinlikte yediden yetmişe herkesin elleriyle boyadığı Türk Bayrağı katılanların büyük beğenisini topladı. Türk Milleti olarak Şanlı Türk Bayrağımıza duyduğumuz sevgi ve hassasiyeti etkinliğe katılan her yaştan vatandaşın adeta gözlerinden okunuyordu.

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu, “Birlikte yaşamanın, birlik olmanın kısacası Türk Milleti olarak şanlı Bayrağımızın etrafında toplanmanın verdiği mutluluğu burada Şanlı Türk Bayrağımızı oluştururken bayrağa renk veren, el basan yediden yetmişe katılan herkesin gözlerindeki ışıltıdan görmek mümkündü. 93.Yılını idrak ettiğimiz Cumhuriyeti bizlere armağan eden başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm ecdadımızı rahmet, minnet ve dualarla yadediyorum. Onlara ve onlardan sonra bu emaneti bizlere kadar ulaştıran bunun için canlarını feda eden şehitlerimize, Cennet Mekân Başbuğumuz Alparslan Türkeş’e ve günümüzde cumhuriyetimize ve milletimize sahip çıkan liderimiz Dr. Devlet Bahçeli ve Genel Başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ ‘a minnetlerimi sunuyorum. Bu gün tekrar söyleyelim ki İstiklal marşımızın ilk dizeside vurgulandığı gibi; Korkmayın “Cumhuriyetimiz, Vatanımız, Milletimiz Emin Ellerde” Türk gençliği var oldukça da bu böyle olmaya devam edecektir.” dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter