Antalya Ülkü Ocakları’ndan Anneler Günü Kutlaması

Antalya Ülkü Ocakları anneler günü vesilesi ile şehit ailelerini ve huzur evini ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı E. Serkan Uysal ve yönetimi anneler günü vesilesi ile şehit ailelerini ve huzur evini ziyaretler gerçekleştirdi. Öncelikle şehit ailelerine ziyaretler gerçekleştiren Başkan Uysal, “Bugün dünyada en kıymetlimiz olan annelerimizin günüdür. Her şeyden önce ana sevgisi gelir. Vatan için canlarını veren yiğitleri doğuran analarımızın hakları çok büyüktür. Ne yapsak da onların haklarını ödeyemeyiz. Unutmamalıyız ki, cennet anaların ayaklarının altındadır. Bugün de bizde Ülkücü gençler olarak analarımızı bu özel günde bir kez yanlarında olarak evlatlarının eksikliğini hissettirmemeye çalıştık. Başta şehit annelerimiz olmak üzere bütün annelerimizin anneler günü kutlu olsun.” dedi.

Şehit anneleri de, kendilerini bu özel günde unutmayan ve yalnız bırakmayan Ülkü Ocakları İl Başkanı Serkan Uysal’a ve bütün ülkücü gençlere teşekkür ettiler. Daha sonra huzur evine ziyarette bulunan Başkan Uysal, burada bulunan yaşlılarımızla uzun uzun sohbet ederek hatırlarını sordu. Başkan Uysal, “Bu özel günde yaşlılarımızı da ziyaret etmek ve onların gönüllerini almak en öncelikli görevlerimizdendir. Onlar evlatları olmadan bugünü geçiriyorlar. Bizlerde bu yalnızlıklarını unutturmak için onların yanındayız.” dedi.

Huzurevindeki yaşlılar, “Bizleri böylesi bir günde yalnız bırakmayan gençlerimize teşekkür ederiz. Onlar bizi kimse aramaz sormaz iken böyle anlamlı bir günde yalnız bırakmayarak evlat özlemimizi giderdiler, sağ olsunlar.” dediler.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter