Ankara – Elmadağ Ülkü Ocakları İftar Yemeği Düzenledi

Elmadağ Ülkü Ocakları tarafından Cumhuriyet İ.Ö.O bahçesinde büyük bir iftar verildi. Yemeğe Ankara Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Onur Kasım, Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl yönetimi,  Milliyetçi Hareket Partisi Elmadağ İlçe Başkanı, daire amirleri, muhtarlar, birçok ilçe esnafı ve 3500′ün üzerinde davetli bahçeyi tıklım tıklım doldurdu. Yoğun katılımdan dolayı bahçede yer bulamayan vatandaşlar okulun sınıflarını doldurdu. Huzur ve maneviyat içerisinde yapılan iftarın ardından eller Cenab-ı Allah’a şükür için açıldı.

 

Edilen duaların ardından, Elmadağ Ülkü Ocakları Başkanı Salman GÖKSU kürsüye çıkarak şunları söyledi:

Yüce Allah’a hamd-u senalar olsun ve Resulüne dahi âline ve ashabına salât ve selam olsun. Değerli ülküdaşlarım, kıymetli misafirler Yüce Allah’ın rahmeti, bereketi, feyzi üzerinize olsun. Hepiniz iftarımıza hoş geldiniz sefa getirdiniz, şeref verdiniz. Ülkü Ocakları olarak Türk gençliğinin adresi olmak adına yürüttüğümüz çalışmaları sizden aldığımız büyük destek, azim ve kararlılıkla sürdürmekteyiz. Ocağımızda bulunan tüm gençlerimizi  ”Türklük gurur ve şuuru İslam ahlak ve fazileti” harmanıyla yoğurmaktayız. Her kardeşimizin kendine, ailesine, vatanına ve milletine hayırlı birer birey olarak yetişmesi ülkümüzdür. Bir elinde Kur’an bir elinde bilgisayar ile memleketine ve dinine hizmet edebilecek neferler ile halkımızın her daim hizmetindeyiz.

Bu iftarın hazırlanmasında bizlerden desteğini esirgemeyen değerli dava büyüklerimize Elmadağ Ülkü Ocaklarının fedakâr gençlerine, katılımlarınızdan ve bizleri şereflendirmenizden dolayı siz değerli dostlarımıza ve emeği geçen herkese yürekten şükranlarımı sunuyorum, diyerek sözlerini tamamlayan Salman Göksu ve Ankara Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Onu Kasım tüm masaları tek tek dolaştı.

 

İftar Programı;

Kur’an ı Kerim okunması

Semazen gösterileri

Karagöz-Hacivat oyunu

Tasavvuf Müziği Konseri

Çocuklar için palyaço grubu

Meddah

gibi etkinliklerin ardından dualarla sona ermiştir…


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter