Alanya Ülkü Ocakları Yapmış Olduğu Eğitim Faliyetleri İle Göz Doldurmaya Devam Ediyor

Gelecek Nesiller, Ülkü Ocaklarında Yetişiyor.

Alanya Ülkü Ocakları başkanı Erhan Çınar’ın çaba ve gayretleri ile yıllardır oluşturdukları Ortaöğretim teşkilatı göz doldurmaya devam ediyor.

Her hafta olduğu gibi bu haftada ocak binasına bayraklarını açarak gelen gençler çevre halkının ve esnafın alkışları eşliğinde Ülkü Ocakları binasına ilerliyor. Bu haftaki seminerde Türk Gençliğinin geleceği konusunda gençler bilgilendirildi. Gençliğin, ülke için önemi ve geleceği şekillendirecek olan mimarları olduğu bu nedenler genç nesillerin bu ülke için her zaman büyük önem taşıdığı anlatıldı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un direktifleri doğrultusunda eğitim faaliyetlerini durmaksızın devam ettiren Alanya Ülkü Ocakları genç nesilleri geleceğe hazırlama çabasına devam ediyor. Seminer hakında bilgi veren ocak başkanı Erhan Çınar” Genç nesiller, gelecek kaygısı içine düşmüş ülkemiz için büyük önem taşımaktadır. Ülke politikası dahi geliştiremeyenlere karşılık bizler gençler üzerindeki eğitim politikalarımız ile ülkenin geleceğini oluşturmaya devam edeceğiz. ” dedi.

Seminer gençlerin ülkücü yemini ile son buldu.

 

 

 

 

 Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter