Aksaray Ülkü Ocaklarından ”Türk Kültür Şöleni”

Aksaray Ülkü Ocakları  Öğrenci Konsey Başkanlığı ile Aksaray Üniversitesi Merkezi Konferans Salonunda etkinliklerini gerçekleştirdi.

Öğrenci Konsey Başkanlığı Odasının resmi Açılışını Üniversite Rektörü ile birlikte gerçekleştiren Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı Sercan Belgemen ‘’Odanın sizlere ve sizlerle birlikte çalışacaklara hayırlı olmasını Yüce ALLAH ‘dan niyaz ediyorum,Hayırlı uğurlu olsun.’’dedi.

Ardından Saat 15.00 ‘da Merkezi Konferans Salonunda tekrar birleşen teşkilat büyük bir kalabalık ile misafiri Mehmet Aslan’ı ağırladı. ‘’Gel Kardeşim’’ projesi çerçevesinde uyuşturucu ile mücadele temalı konferans gerçekleşti.Üniversite öğrencileri ile ağırlıklı soru-cevap şeklinde gerçekleşen konferansta öğrencilerin sorduğu sorular kimi zaman güldürdü kimi zaman zor anlar yaşattı.Gördüğü kalabalık karşısında heyecanlanan Mehmet Aslan Aksaray’a ve Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı Sercan Belgemen’e teşekkür etti.

Aksaray Ülkü Ocakları Akşam Saat 18.00 ‘da Ülkü Ocakları Genel Sekreteri   Derviş Koç’un  ve yaklaşık 4.000 kişinin katılımları ile Aksaray Üniversitesi Merkezi Konferans Salonunda ALİ KINIK Konserini gerçekleştirdi.Konser öncesi üniversite bünyesindeki Azeri Türk’ü Öğrenciler yöresel halk oyunları gösterisi ile izleyenleri coşturdu.Arkasından üniversite öğrencisi bir arkadaşın etkileyici şiir dinletisi gerçekleşti.Ardından sahneye Ali Kınık çıktı ve izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.Konser sonunda sanatçıya plaketini  Öğrenci konsey başkanı Hikmet Yılmaz takdim etti.

Bu güzel organizasyondan ötürü gelen sanatçılar ve misafirler Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı  Sercan Belgemen’e ve teşkilat üyelerine teşekkür ettiler.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter