Genel Başkanımız Ağrı’da

Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Ağrı Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Burada üniversite ve orta öğretim öğrencileriyle buluşan Sayın Genel Başkanımız gençlerle sohbet ederek onlarla fikir alışverişinde bulundu. Gençlere yaptığı istişarede sosyal, kültürel, eğitim faaliyetlerinin Türk gençliği açısından önemine değindi. Gençlere okumanın önemi ile alakalı öğütler verdi.

Ardından Ağrı Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimi yapıldı. Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’un da bizzat katıldığı devir-teslim töreninde 15 yıldır bu görevini sürdüren Ocak Başkanımız Selahattin Aktaş bayrağı yeni Ocak Başkanımız Süleyman Aydın’a devretti. .

Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz yaptığı konuşmada Selahattin Aktaş’a teşekkür ederek şunları söyledi: ” 15 yıl boyunca hiç bir şekilde ödün vermeden; dürüst, samimi ve ilkeli bir biçimde çevresine örnek olarak Ülkü Ocakları’nın bayrağını dalgalandırmış,davası uğruna yılmadan mücadele vermiştir. Selahattin Başkanımıza Ağrı’da bugüne kadar yapmış olduğu faaliyetlerden ve Ülkücü Hareket’in hak ettiği yere gelmesi için verdiği hizmetlerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Günü gelince bizlerde görevimizi yeni arkadaşlarımıza elbet bırakacağız.Yeni Ocak başkanımız Süleyman Aydın’a da yeni görevinden en içten dileklerimle başarılar diliyorum. Hepimizi büyük sorumluluklar ve zor bir görev beklemektedir.Bu bilinçten hareketle Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Yeni atamamız Ağrı’ya ve hareketimize hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.

Sayın Selahattin Aktaş’a bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür eder,yeni başkanımıza görevinde başarılar dileriz.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter