Malatya, Adıyaman ve Kahramanmaraş Teşkilatlarımız Ziyaret Edildi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimizden oluşan bir heyet Malatya, Adıyaman ve Kahramanmaraş Ülkü Ocaklarını ziyaret etti.

Sivas ilinden sonra Malatya’ya gelen Genel Başkan Yardımcısı Ozan Kaya ve Genel Merkez Heyeti Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Göksel Oğuz ve Ocak Yöneticilerince Karşılandı. Malatya Ülkü Ocaklarında ortaöğretim ve üniversite teşkilatlarına mensup bozkurtlarla sohbet eden heyet Malatya İlinden ayrıldı.

Adıyaman’a gelen Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya, Adıyaman Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Rıfat Erdem ile görüştü.Görüşmede öncelikle şehirde yaşayan gençlerin sorunlarına değinildi. Ardından ülkenin içinde bulunduğu durum hakkında genel bir değerlendirme yapıldı ve sorunlara çözüm önerileri getirildi. Sayın Ozan Kaya, gençlerin son günlerde ülkenin her yanını saran çatışmalardan uzak tutulmaları için alınması gereken önlemler hakkında verdi.
Adıyaman’daki görüşmeler sona erdikten sonra Genel Başkan Yardımcımız ve Genel Merkez yöneticilerinden oluşan heyet Kahramanmaraş’a geçti. Burada Genel Başkan Yardımcımız, orta öğretim ve yüksek öğrenim öğrencilerine bir konferans verdi. Konferansta ülkenin sorunları ele alındı. Günümüzde yaşanan belli başlı sorunların tarihsel gelişimleri üzerinde duruldu ve gençleri, onlar üzerinden oynanmak istenen oyunlara karşı uyardı. Konferansın ardından Sayın Ozan Kaya, Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Mesut Kaplan ile görüştü. Görüşmede Kahramanmaraş’daki faaliyetler hakkında bilgi aldı ve çalışmaları yaygınlaştırılması için çeşitli talimatlar verdi..
Ardından Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kahramanmaraş’tan ayrılarak ziyaretlerini sona erdirdi.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter