Adana- Yüreğir Ülkü Ocakları Tarafından Ücretsiz Olarak KPSS’ye Hazırlık Kursları Veriliyor.

Ülkü Ocakları Yüreğir İlçe Başkanlığı tarafından ücretsiz olarak KPSS’ye hazırlık kursları veriliyor.

Ülkü Ocakları Yüreğir İlçe Başkanlığı tarafından Beyşehir Ülkü Ocakları Başkanıyken MHP Konya İl Kongresinden dönerken meydana gelen kaza sonucu hayatını kaybeden  Adanalı Serhat TURAK’ın adını verdiği KPSS’ye hazırlık kurslarıyla durumu olmayan gönüldaşlarına ücretsiz eğitim veriyor.

KPSS kursunda Coğrafya, Tarih, Vatandaşlık, Matematik ve Türkçe dersleri verilirken aynı zamanda test çözme teknikleride gelen kursiyerlere öğretiliyor.

Ülkü Ocakları Yüreğir İlçe Başkanı Çağatay OCAK yaptığı açıklamada;

“ Bizlerin öncelikli amacı Eğitim ve Kültür faaliyetleridir. Eğitimle ilgili yaptığımız ön araştırmada kısa sürede çevremizde bulunan insanlara yarar sağlayabilecek KPSS kursu gerekliliğini farketmiş bulunmaktayız. Bununla ilgili görevli arkadaşlarımız plan program dahilinde çalışmalarını yapmış ve kurs için gerekli her türlü eksikleri tamamlamış bulunmaktadırlar. Yüce Allah’ın izniyle verilen özverili eğitim ile tüm arkadaşlarımızın bu sınavdan yüksek puanlar alarak başarılı bir sonuca imza atacakları kanısındayım. Son olarak kursumuzada adını verdiğimiz Beyşehir Ülkü Ocakları Başkanıyken MHP İl Kongresinden dönerken geçirdiği trafik kazası sonucu Şehit olan Serhat TURAK Başkanımızı rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz…”

Haftalık Ders Programı;

Salı

18.00 – 19.30 arası Coğrafya

19.30 – 21.00 arası Tarih

Çarşamba

18.00 – 19.30 arası Vatandaşlık

 

Cuma

18.00 – 19.30 arası Türkçe

19.30 – 21.00 arası Matematik

KPSS kursuna kayıt için İrtibat telefonu: 0544 480 10 04

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter