Adana Ülkü Ocakları Başbuğ Alparslan Türkeş’i Andı

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı tarafından tüm ilçelerde Başbuğ Alparslan Türkeş’in ölüm yıl dönümü olması sebebiyle eş zamanlı seminer programları gerçekleştirilip Kuran-ı Kerim okutuldu.

Adana İl Başkanlığında ve Sarıçam, Yüreğir, Çukurova, Seyhan, Kozan, İmamoğlu, Karaisalı, Ceyhan, Yumurtalık, Aladağ İlçe Başkanlıklarımız’da gerçekleşen seminerlerin konuşmacıları ise Adana Ülkü Ocakları Eski Başkanları ve Taş Medreseli Ülkücüler oldu.
Ömrünü milletine hizmet ve Türk Dünyasının birlik beraberliği mücadelesiyle geçiren Milliyetçi Hareket’in efsanevi lideri Alparslan Türkeş’in ölüm yıl dönümünde açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Soner Deniz “Ülkü ve ülkücülük kavramlarını iliklerimize kadar hissetmemizdeki öncü liderimiz Başbuğ Alparslan Türkeş’in aramızdan ayrılışının sene-i devriyesini yaşıyoruz. Biz gençlere 9 ışık doktrini ile ölümsüz bir miras bırakmıştır. Yolundan gitmeyi şeref sayan bir ülkücü olarak yokluğu içimizde derin bir yaradır. Bizlere düşen en önemli vazife mirasına sahip çıkarak ülkü davamıza sımsıkı sarılmaktır. Yılmadan yorulmadan gelecek nesillere merhum Liderimiz Başbuğ Alparslan Türkeş’in fikriyatını aşılayacağız. Yeni yetişen gençliğimiz onu idol edinerek davasına sahip çıkacaktır. Bu vesileyle Başbuğ Türkeş’i rahmet ve minnetle anıyorum. Rabbim mekanını cennet eylesin. ” dedi.

Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter