23 Nisan’ın Sahipleri Kars Ülkü Ocakları’nı Temsilen Devraldı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Ülkü Ocakları Kars İl Başkanlığı makamını; temsili olarak ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün armağan ettiği bayramın asıl sahibi olan çocuklara devretti.

Atatürk İlköğretim Okulu 3’üncü sınıf öğrencisi Muhammet Çelik, temsili olarak oturduğu makamda hem bayramı çocuklara armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’e minnettar olduğunu söyledi hem de süreç hakkında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı  Dr. Devlet Bahçeli’nin tutumunu destekledi.

Kars Ülkü Ocakları İl Başkanı Tolga Adıgüzel, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak:”Bugün bayramın asıl sahibi olan çocuklara ve onlara bu bayramı armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’e sonsuz sevgi, saygı ve minnet duyulması gereken bir gündür. Bizler de bu vesileyle günün önemi için temsili olarak makamımızı bayramın ve gelecekte makamların sahipleri olan çocuklara temsili olarak bırakıyoruz. Dedi. Makamını küçük Muhammet’e devreden Adıgüzel, “Emrindeyiz sayın başkanım” diye de ekledi.

Temsili Başkan Muhammet Çelik ise, “Ben Kars Ülkü Ocakları İl Başkanı Muhammet Çelik. Bugünü bizlere armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’e minnettarız. Sözde çözüm, bölünme ve ihanet sürecine de karşıyım ve desteklemiyorum Lider Dr. Devlet Bahçeli’nin yolunda ve emrindeyim.” Ne Mutlu Türküm Diyene!”” şeklinde konuştu.

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter