Denizli ve Aydın Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Genel Merkezi bir yandan Türkiye’yi karış karış gezerken bir yandan da bazı ocaklarımızda bayrak değişimleri yapmaya devam ediyor. İl yöneticilerindeki son değişiklik Denizli ve Aydın Ülkü Ocakları’nda gerçekleştirildi.

İlk olarak Denizli’de bayrak değişimi yapıldı. Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimizi katılımıyla gerçekleştirilen törenle Sayın Mehmet Çelik, bayrağı Sayın Hüseyin Ülgen’e devretti. Devir-teslim töreninde konuşma yapan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya “Sizlere Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz’un selamlarını getirdim. Türkiye’nin zorlu bir imtihandan geçtiği bugünlerde Ülkücü Harekete büyük görevler düşmektedir. Türk’ü ateşle imtihanından zarar görmeden çıkartacak ve kurtuluşa erdirecek olan Ülkücü gençliktir. Bu nedenle tabandan tavana büyük görevler düşmekle birlikte herkes elini taşının altına koymalı ve sorumluluk duygusuyla hareket etmelidir. Bu güne kadar Denizli’de davamızın sancaktarlığını yapan Sayın Mehmet Çelik’e bütün Ülkücü Hareket adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hizmetlerinden dolayı Allah razı olsun. Sancağımıızı aynı özveri ile taşıyacağına inandığımız Sayın Hüseyin Ülgen’e yeni görevinde başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Denizli’den sonra Aydın’a geçen Genel Başkan Yardımcımız ve Genel Merkez Yöneticilerimiz burada da bir devir teslim töreni gerçekleştirdi. Bu kapsamdaeski il başkanımız Sayın Burak Pehlivan, bayrağı Sayın Ali Özer’e devretti. Devir-teslim töreninde konuşan Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya son dönemde yaşanan gelişmelere dikkati çekerek “Ülkemizde bir kavga ve kargaşa ortamı yaratılmak istenmektedir.Ülkücü gençliği de bu olayların içine çekme çalışmaları yapılmakta, Gençliğimiz bu kirli tezgaha alet edilmek istenmektedir. Şu bilinmelidir ki Ülkücü Hareket’in hiçbir mensubu sokaklarda olmayacaktır. Görevi ne olursa olsun herkes buna dikkat edecek gerekli tepkiler meşru zeminlerde gösterilecektir.Bu düşüncelerden hareketle görevi yeni devralan arkadaşımız Ali Özer’e başarılar dilerim. Eski başkanımız Sayın Burak Pehlivan’dan bizler razıyız, Allah da razı olsun. Devir-teslimimizin hayırlara vesile olmasını dilerim.” dedi.


Kategorisi: Genel / Genel Merkezden Haberler / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter