2. Türk Gençlik Kurultayı Delegeleri ve Müşahitleri

2. Türk Gençlik Kurultayına katılacak olan delege ve müşahitlerin ilanı aşağıdadır.
Delege ve Müşhait Ülküdaşlarımız Detaylı Bilgiyi 0312 285 44 44 arayıp 121′e (Sosyal Sorumluluk Projeleri Birimi) bağlanarak alabilirler.

“GENÇLİK, MİLLİ KİMLİK VE DEĞERLER” OTURUMU DELEGELERİ

  ADI İL
1 Cengizhan Özdemir(Amasya) AMASYA DELEGESİ
2 İbrahim Kutar (Ankara) ANKARA DELEGESİ
3 İrem Erdemir (Ankara) ANKARA DELEGESİ
4 Mehmet Çağlar Kaplan (Ankara) ANKARA DELEGESİ
5 Turan Şener(Antalya) ANTALYA DELEGESİ
6 Fatime Zehra Günmelek(Ant) ANTALYA DELEGESİ
7 İsmail Deveci(Aydın) AYDIN DELEGESİ
8 Oğuzhan Çolo (Balıkesir) BALIKESİR DELEGESİ
9 Burak Kökçü(Bartın) BARTIN DELEGESİ
10 Fatih Karataş (Bilecik) BİLECİK DELEGESİ
11 Emre Uğur(Burdur) BURDUR DELEGESİ
12 Asım Çağrı Şenol (Çankırı) ÇANKIRI DELEGESİ
13 Ömer Faruk Bulut(Çorum) ÇORUM DELEGESİ
14 Merve Şahin (Elazığ) ELAZIĞ DELEGESİ
15 Ahmet Aydemir( Erzurum) ERZURUM DELEGESİ
16 Oğuz Kaan Polat (G.Antep) GAZİANTEP DELEGESİ
17 Ömer Faruk Kocatepe(Giresun) GİRESUN DELEGESİ
18 Serkan Yılmaz(Gümüşhane) GÜMÜŞHANE DELEGESİ
19 Mehmet Kanlı(Hatay) HATAY DELEGESİ
20 Sadet Büşra Kücükkavruk (Hatay) HATAY DELEGESİ
21 Akdin Aykaç (Iğdır) IĞDIR DELEGESİ
22 M. Ali Halaman (İstanbul) İSTANBUL DELEGESİ
23 Mustafa Çetinkaya (İst) İSTANBUL DELEGESİ
24 Murat Güler (K.Maraş) K.MARAŞ DELEGESİ
25 Atanur Yücebıyık (Kastamonu) KASTAMONU DELEGESİ
26 Baybarshan Ali Kazancı (Kırıkkale) KIRIKKALE DELEGESİ
27 Ahmet Akbayır (Kırşehir) KIRŞEHİR DELEGESİ
28 Oğuzhan İlgün (Konya) KONYA DELEGESİ
29 Ömer Yılmaz (Mersin) MERSİN DELEGESİ
30 Muhammet Emin Yıldızlı (Nevşehir) NEVŞEHİR DELEGESİ
31 Şanver Tercüman (Nevşehir) NEVŞEHİR DELEGESİ
32 Ayşe Kurt (Nevşehir) NEVŞEHİR DELEGESİ
33 Gülcan Boyraz (Niğde) NİĞDE DELEGESİ
34 Mehmet Akif Sadan (Sakarya) SAKARYA DELEGESİ
35 Ersin Akkaya(Sakarya) SAKARYA DELEGESİ
36 Mehmet Durak (Sivas) SİVAS DELEGESİ
37 Kerem Göker (Sivas) SİVAS DELEGESİ
38 Çağatay Adıyaman (Tokat) TOKAT DELEGESİ
39 Hüseyin Aslıtürk(Uşak) UŞAK DELEGESİ
40 Oğuz Yüce (Yozgat) YOZGAT DELEGESİ

“GENÇLİK, MİLLİ KİMLİK VE DEĞERLER” OTURUMU MÜŞAHİTLERİ

  ADI İL
1 Esra Özer AVRUPA MÜŞAHİTİ
2 Esra Güler AVRUPA MÜŞAHİTİ
3 Abdurrahman Öztürk AVRUPA MÜŞAHİTİ
4 Murat Can AVRUPA MÜŞAHİTİ
5 Ali Büyükkara BAYBURT MÜŞAHİTİ
6 Emir Furkay Ceylan ÇANAKKALE MÜŞAHİTİ
7 Haktan Genç ERZURUM MÜŞAHİTİ
8 Alperen Deniz ISPARTA MÜŞAHİTİ
9 Nafiz Koparan İSTANBUL MÜŞAHİTİ
10 Alptekin Uzun KAYSERİ MÜŞAHİTİ
11 Burak Celil Özbey KKTC MÜŞAHİTİ
12 Oğuzhan Ocak MALATYA MÜŞAHİTİ
13 Nurettin Karabey TEKİRDAĞ MÜŞAHİTİ
14 Saday Alişov AZERBAYCAN MÜŞAHİTİ
15 AliReza Mokhtarpour G.AZERBAYCAN MÜŞAHİTİ
16 Ahmed Hürmüzlü IRAK TÜRKMENLERİ MÜŞAHİTİ
17 Enes Türkmenoğlu SURİYE TÜRKMENLERİ MÜŞAHİTİ
18 Orhan Baldane AKADEMİSYEN MÜŞAHİT
19 Erkan Karagöz AKADEMİSYEN MÜŞAHİT
20 Mustafa Tekeli AKADEMİSYEN MÜŞAHİT

“BAĞIMSIZLIK MODERNLEŞME VE DEMOKRASİ” OTURUMU DELEGELERİ

  ADI İL
1 Fatih Doğan(Adıyaman) ADIYAMAN DELEGE
2 Muhammet Fatih İlbeyli(Aksaray) AKSARAY DELEGE
3 Beril Yalçın (Ankara) ANKARA DELEGE
4 Hasan Kumkale (Ankara) ANKARA DELEGE
5 Haluk Baydaş(Ank) ANKARA DELEGE
6 Burak Namlı (Ankara) ANKARA DELEGE
7 Murat Polat( Aydın) AYDIN DELEGE
8 Erdinç Vural(bitlis) BİTLİS DELEGE
9 Suzan Tavaslı (Bursa) BURSA DELEGE
10 Çağrı İnanç( Çankırı) ÇANKIRI DELEGE
11 Uğur Altunsaray( Denizli) DENİZLİ DELEGE
12 Bekir Cengizhan (düzce) DÜZCE DELEGE
13 Murat Özdemir(Edirne) EDİRNE DELEGE
14 Arif Parim( edirne) EDİRNE DELEGE
15 Mehmet Acar(Isparta) ISPARTA DELEGE
16 Saltuk Ulusoy (ısparta) ISPARTA DELEGE
17 Asiye Merve Avşar( İst) İSTANBUL DELEGE
18 Ufuk Top (İstanbul) İSTANBUL DELEGE
19 Hakan Değirmenci(Karabük) KARABÜK DELEGE
20 Adil Toklu(Karaman) KARAMAN DELEGE
21 Erdi Eray Macakoğlu(kastamonu) KASTOMUNU DELEGE
22 Burhan Temur( Kayseri) KAYSERİ DELEGE
23 Rabia Arslan Türkmen ( Kırşehir) KIRŞEHİR DELEGE
24 Mehmet Özgün Uluoğulları(KKTC) KKTC DELEGE
25 Abdulaziz Sekban(KKTC) KKTC DELEGE
26 Sema Keçeci(kocaeli) KOCAELİ DELEGE
27 Ozan Ger(kocaeli) KOCAELİ DELEGE
28 Muhammet Arıcan (Konya) KONYA DELEGE
29 Mehmet Sürübaşı(konya) KONYA DELEGE
30 Onur Öztürk(Kütahya) KÜTAHYA DELEGE
31 Lütfi Karaaslan(Malatya) MALATYA DELEGE
32 Alican Sönmez Ateş (Manisa) MANİSA DELEGE
33 Mehmet Doğan(mersin) MERSİN DELEGE
34 Zarife Samancıoğlu (Mersin) MERSİN DELEGE
35 İsmail Hakkı Büte ( MUŞ ) MUŞ DELEGE
36 Mutlu Bozkurt(samsun) SAMSUN DELEGE
37 Volkan Serter (Siirt) SİİRT DELEGE
38 Kübra Danabaş (sivas) SİVAS DELEGE
39 İbrahim Akatay(Urfa) ŞANLIURFA DELEGE
40 İsmail Berkay (Yalova) YALOVA DELEGE

“BAĞIMSIZLIK MODERNLEŞME VE DEMOKRASİ” OTURUMU MÜŞAHİTLERİ

  ADI İL
1 Hakan Sarıtaş ADANA MÜŞAHİTİ
2 Gökhan Elvan AKSARAY MÜŞAHİTİ
3 Özge Nur Durmuş ANKARA MÜŞAHİTİ
4 Ufuk Solmaz ARTVİN MÜŞAHİTİ
5 Sümeyyye Şimşek AVRUPA MÜŞAHİTİ
6 Mehmet Akif Toğrul AVRUPA MÜŞAHİTİ
7 Alptuğ Çakır AVRUPA MÜŞAHİTİ
8 Alper Atabey AVRUPA MÜŞAHİTİ
9 Beyza Gök AVRUPA MÜŞAHİTİ
10 Turgut Özay Göksel ÇANAKKALE MÜŞAHİTİ
11 Muhammed Tepekaya ESKİŞEHİR MÜŞAHİTİ
12 Mahmut Şahin İSTANBUL MÜŞAHİTİ
13 Salih Bayraktar KAYSERİ MÜŞAHİTİ
14 Yunus Eren Bayram YOZGAT MÜŞAHİTİ
15 Aykamış Eşnazarov KIRGIZİSTAN MÜŞAHİTİ
16 Hatice Kandımova KIRIM TÜRKLERİ MÜŞAHİTİ
17 Mehmet İlktürk D.TÜRKİSTAN MÜŞAHİTİ
18 Önder Alemdar IRAK TÜRKMENLERİ MÜŞAHİTİ
19 Eymen Fadlı SURİYE TÜRKMENLERİ MÜŞAHİTİ
20 Ferit Salim Şanlı AKADEMİSYEN MÜŞAHİT
21 Hakan Çetiner AKADEMİSYEN MÜŞAHİT
22 Anıl Doğdu AKADEMİSYEN MÜŞAHİT
 

“TÜRK GENÇLİĞİNİN SOSYO-EKONOMİK MESELELERİ” OTURUMU DELEGELERİ

  ADI İL
1 Süleyman Karahan (Adana) ADANA DELEGESİ
2 Volkan Çıtırık (Adana) ADANA DELEGESİ
3 Mustafa Engin Akkaya (Afyon) AFYON DELEGESİ
4 Murat Çelik (Ağrı) AĞRI DELEGESİ
5 Volkan IŞIK (Ankara) ANKARA DELEGESİ
6 Esen Yıldırım (Ankara) ANKARA DELEGESİ
7 Şükrü Çellek (Ankara) ANKARA DELEGESİ
8 Bahtiyar Köse (Artvin) ARTVİN DELEGESİ
9 Çağrı Keleş (Bilecik) BİLECİK DELEGESİ
10 Sultan Atçeken (Bolu) BOLU DELEGESİ
11 Zekiye Ergin (Bolu) BOLU DELEGESİ
12 Ümit Karaca (Bursa) BURSA DELEGESİ
13 Ferit Can Özata (Çanakkale) ÇANAKKALE DELEGESİ
14 Buğra Aydoğmuş (Elazığ) ELAZIĞ DELEGESİ
15 Tuğrul Batmaz (Erzincan) ERZİNCAN DELEGESİ
16 Ahmet Metin Işıldak (Erzurum) ERZURUM DELEGESİ
17 Satı Gamze Özkan (Eskişehir) ESKİŞEHİR DELEGESİ
18 Yasin Yiğit (Eskişehir) ESKİŞEHİR DELEGESİ
19 Emine Gülyol (Gaziantep) GAZİANTEP DELEGESİ
20 Ömer Çakır (Giresun) GİRESUN DELEGESİ
21 Armağan Atabek (Gümüşhane) GÜMÜŞHANE DELEGESİ
22 Selimhan Yeniacun (İstanbul) İSTANBUL DELEGESİ
23 Bilge Çağrı Özarslan (İstanbul) İSTANBUL DELEGESİ
24 Bilgehan Ağbaba (İzmir) İZMİR DELEGESİ
25 Alper Yarmalı (İzmir) İZMİR DELEGESİ
26 Kübra Kütük (Kahramanmaraş) KAHRAMANMARAŞ DELEGESİ
27 Muzaffer Yıldız ( Kayseri) KAYSERİ DELEGESİ
28 Ömer Faruk Korkmaz (Kilis) KİLİS DELEGESİ
29 Muhacir Özmen (KKTC) KKTC DELEGESİ
30 Fatma Demirok (Konya) KONYA DELEGESİ
31 Göktürk Eroğlu (Manisa) MANİSA DELEGESİ
32 Selim Kaya (Muğla) MUĞLA DELEGESİ
33 Hasan Fehmi Demir ( Rize) RİZE DELEGESİ
34 Celal Karabey Yücel (Samsun) SAMSUN DELEGESİ
35 Mustafa Nurdoğan (Sinop) SİNOP DELEGESİ
36 Derviş Akyel ( Tekirdağ) TEKİRDAĞ DELEGESİ
37 Berkay Bayraktar (Trabzon) TRABZON DELEGESİ
38 Rıza Koç (Uşak) UŞAK DELEGESİ
39 Özgün Harmankaya (Van) VAN DELEGESİ
40 Yunus Kısacık (Zonguldak) ZONGULDAK DELEGESİ

“TÜRK GENÇLİĞİNİN SOSYO-EKONOMİK MESELELERİ” OTURUMU MÜŞAHİTLERİ

  ADI İL
1 Yusuf Cihat Zorbacı AFYON MÜŞAHİTİ
2 Ahmet Demiröz AVRUPA MÜŞAHİTİ
3 Ayşe Çolak AVRUPA MÜŞAHİTİ
4 Şeyda Yalman AVRUPA MÜŞAHİTİ
5 Atilla Karaoğlu AVRUPA MÜŞAHİTİ
6 Alp Eren Tunçay BURSA MÜŞAHİTİ
7 Hakan İmamoğlu ÇANAKKALE MÜŞAHİTİ
8 Tayyar Can Çetin ELAZIĞ MÜŞAHİTİ
9 Yavuz Koç ERZURUM MÜŞAHİTİ
10 İsmail Burak Tatlı İSTANBUL MÜŞAHİTİ
11 Muhammed Alperen Çakır KOCAELİ MÜŞAHİTİ
12 Hanefi Suay Aytekin KONYA MÜŞAHİTİ
13 Emrah Dinçer NİĞDE MÜŞAHİTİ
14 Kağan Tülü YALOVA MÜŞAHİTİ
15 Ilgar Qurbanlı AZERBAYCAN MÜŞAHİTİ
16 Fethi Kurtiy Şahin KIRIM TÜRKLERİ MÜŞAHİTİ
17 Belal Hatemi Khajen G. AZERBAYCAN MÜŞAHİTİ
18 Azize Syzdykova KAZAKİSTAN MÜŞAHİTİ
19 Behçet Dündar AKADEMİSYEN MÜŞAHİT
20 Çağrı Vakkas Yıldırım AKADEMİSYEN MÜŞAHİT
21 Musa Tömen AKADEMİSYEN MÜŞHAİT
 

“KÜRESELLEŞME, EMPERYALİZM VE MİLLİYETÇİLİK” OTURUMU DELEGELERİ

  ADI İL
1 Sümeyye Türkel (Adana) ADANA DELEGESİ
2 Hatice Yalgın (Aksaray) AKSARAY DELEGESİ
3 Kadir Tayyar Yeğen (Amasya) AMASYA DELEGESİ
4 Halime Merve Özkan (Ankara) ANKARA DELEGESİ
5 Mehmet Eşref Kara (Ankara) ANKARA DELEGESİ
6 Rahim Memedli (Antalya) ANTALYA DELEGESİ
7 Mustafa Aykut Karacan (Balıkesir) BALIKESİR DELEGESİ
8 Emre Çimiç (Bayburt) BAYBURT DELEGESİ
9 İlknur Duran (Bursa) BURSA DELEGESİ
10 Gülnur Zeynep Türe (Çorum) ÇORUM DELEGESİ
11 Gökhan Alptekin (Denizli) DENİZLİ DELEGESİ
12 Hüseyin Ersöz ELAZIĞ DELEGESİ
13 Mete Cihangir (Erzincan) ERZİNCAN DELEGESİ
14 Oğuz Kağan Karabulut (Erzurum) ERZURUM DELEGESİ
15 Samet Tuğluoğlu (Gaziantep) GAZİANTEP DELEGESİ
16 Mustafa Onur Kınacı (Hatay) HATAY DELEGESİ
17 Fırat Yılmaz Çakıroğlu (İzmir) İZMİR DELEGESİ
18 Hakan Özdemir (Kahramanmaraş) K.MARAŞ DELEGESİ
19 Halil Elçin (Karabük) KARABÜK DELEGESİ
20 Yüksel Marazer (Karaman) KARAMAN DELEGESİ
21 Volkan Karakaya (Kars) KARS DELEGESİ
22 Ali Ekber Arığ (Kars) KARS DELEGESİ
23 Nur Sarıtoprak (Kayseri) KAYSERİ DELEGESİ
24 Yaşar Şahin (Kırıkkale) KIRIKKALE DELEGESİ
25 Serkan Gürkan (Kırıkkale) KIRIKKALE DELEGESİ
26 Ercan Afacan (Kırklareli) KIRKLARELİ DELEGESİ
27 Mücahid İnaç (Kırşehir) KIRŞEHİR DELEGESİ
28 Hatice Şahin (KKTC) KKTC DELEGESİ
29 Yunus Bal (KKTC) KKTC DELEGESİ
30 Merve Taytak (Konya) KONYA DELEGESİ
31 Serhat Kurt (Kütahya) KÜTAHYA DELEGESİ
32 Ufuk Öke (Mersin) MERSİN DELEGESİ
33 Kemal Topçu (Muğla) MUĞLA DELEGESİ
34 Fatih Cingöz (Niğde) NİĞDE DELEGESİ
35 Sezer Altuğ (Ordu) ORDU DELEGESİ
36 Selim Serhan Yıldız (Osmaniye) OSMANİYE DELEGESİ
37 Ramazan Ok (Şanlıurfa) ŞANLIURFA
38 Erhan Özçakır (Trabzon) TRABZON DELEGESİ
39 Mevlüt Remzi Sezer (Yozgat) YOZGAT DELEGESİ
40 Mehmet Namlı (Zonguldak) ZONGULDAK DELEGESİ

“KÜRESELLEŞME, EMPERYALİZM VE MİLLİYETÇİLİK” OTURUMU MÜŞAHİTLERİ

  ADI İL
1 Servet Çenet ADANA MÜŞAHİTİ
2 Uğur Öveyik ANKARA MÜŞAHİTİ
3 Yağız Dora ANTALYA MÜŞAHİTİ
4 Ali Burak Türkeş AVRUPA MÜŞAHİTİ
5 Hanife Gerçekler AVRUPA MÜŞAHİTİ
6 Fatma Özer AVRUPA MÜŞAHİTİ
7 Mustafa Alp Yılmaz AVRUPA MÜŞAHİTİ
8 Mihriban Özdemir AVRUPA MÜŞAHİTİ
9 Feyzullah Tuna BOLU MÜŞAHİTİ
10 Mevlüt Gönen İSTANBUL MÜŞAHİTİ
11 M.Bahadır BEK İZMİR MÜŞAHİTİ
12 Kemal Tayyar Tokay KONYA MÜŞAHİTİ
13 Burak Öner OSMANİYE MÜŞAHİTİ
14 Marina Uzunoğlu KIRGIZİSTAN MÜŞAHİTİ
15 Aygül Adayeva TÜRKMENİSTAN MÜŞAHİTİ
16 Hüseyin Sezer Demir D.TÜRKİSTAN MÜŞAHİTİ
17 Kamuran Ramis BALKAN TÜRKLERİ-BLG.
18 Serhat Koçak AKADEMİSYEN MÜŞAHİT
19 Caner Geldi AKADEMİSYEN MÜŞAHİT
20 Çağatay Ocak AKADEMİSYEN MÜŞAHİT
21 Bahadır Ayas AKADEMİSYEN MÜŞAHİT

Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter